Pohár města Říčany 2012

Říčany, 26.8.-1.9.2012

www stránky turnaje

Podrobné výsledky Poháru města Říčany na chess-results.com:

Open A Open B
Zpráva pořadatele

V rámci Poháru města Říčany se hrály dva turnaje, v jejichž rámci se bojovalo o krajské tituly v dospělých a juniorských kategoriích. Z konečného pořadí Open A započítávaného na ELO FIDE byly vyhodnoceny kategorie mužů, žen a juniorů v kategoriích H20 a H18, z konečného pořadí Open B byly vyhodnoceny dívčí juniorské kategorie D20 a D18.

Krajští přeborníci

mužiTadeáš BaláčekŠK Joly Lysá nad Labem ženyKamila ŘíhováKlub šachistů Říčany 1925ženy
H20David ZváraTJ Spartak Vlašim D20Eva VrbováSokol Buštěhrad
H18Tadeáš BaláčekŠK Joly Lysá nad Labem D18Anna ZlámanáKlub šachistů Říčany 1925

Konečné pořadí Open A

Poř. Muži Ženy H20 H18 St.č. Tit. Jméno   Rtg Fed Klub Nar Body BHm BH Rp
1    5FMVojta Tomas 2345CZESachovy Klub Zikuda Turnov19766,530,540,52388
2    1IMKulhanek Tomas 2399CZESachovy Klub Zikuda Turnov19786,031,542,02403
31  114 Balacek Tadeas 2178CZESk Joly Lysa Nad Labem19956,031,041,52348
4    3FMJuptner Jan 2378CZETj Slavia Hradec Kralove19806,030,040,02242
52   22 Vesecky Martin 2114CZESokol Kolin19926,030,038,02316
6    6 Rehorek Martin 2310CZESk Era Postovni Sporitelna19646,026,535,02255
7    4IMVesselovsky Serguei 2360CZEBeskydska Sachova Skola O.S.19525,531,041,52291
83 2 27 Zvara David 2059CZETj Spartak Vlasim19945,530,039,52272
9    9IMChudinovskikh Alexander M 2248RUS 19575,529,038,02256
10    2IMSodoma Jan 2386CZESachovy Klub Zikuda Turnov19835,527,037,02277
11    8FMVorobyov Yrij 2254UKRSK Bohemia Pardubice o.s.19525,527,035,02144
12    17 Sindler Michal 2144CZESO TJ VOKD Ostrava-Poruba19835,526,535,02201
134   42 Postupa Martin 2002CZESK JOLY Lysa nad Labem19895,526,035,52253
145   18 Postupa Pavel 2141CZESK JOLY Lysa nad Labem19885,524,533,02106
15    68 Marikova JanaF1887CZETj Namest N/Oslavou19965,521,029,02182
166   36 Schmalz Michal 2040CZESokol Bustehrad19915,029,539,02264
177   19 Vanka Miloslav 2129CZECAISSA Uholicky19415,029,539,02184
18    33 Mrna Vladimir 2045CZE 19775,029,038,02226
19    20 Hadzala Daniel 2127CZETJ Spolana Neratovice19565,028,037,52145
20    13 Cerny Martin 2185CZE1. Novoborsky Sk19655,026,034,02135
21    62 Danilov Viacheslav 1900CZESk Praha-Smichov19605,024,532,52102
22    43 Pavlicek Petr 2001CZESk Loko Praha19445,024,531,52066
238   26 Pospisil Evzen 2083CZEKlub sachistu Ricany 192519554,533,042,02227
24    30 Kovar Josef 2052CZESk Praha-Smichov19854,528,537,52076
25    39 Janacek Jaroslav 2020CZESk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz.19644,528,037,02142
26    32 Groh Jiri 2049CZESk Sokol Vysehrad19524,527,536,52107
279   34 Voracek Zdenek 2045CZEKlub Sachistu Ricany 192519594,526,534,02045
2810   21 Moravec Vit 2115CZETJ Sparta Kutna Hora19914,526,035,02042
29    15 Sedy Pavel 2155CZESk Praha-Smichov19844,525,534,52060
30    11FMKozak Milos 2195CZESk Era Postovni Sporitelna19594,525,534,52051
3111   49 Fencl Pavel 1966CZESk Joly Lysa Nad Labem19904,525,034,02085
3212   23 Skacel Jan 2105CZETcj Sokol Benesov19344,524,031,52047
33    10 Haba Zdenek 2236CZESK Gordic Jihlava19634,523,532,02017
3413   61 Kylar Miroslav 1907CZETj Aero Odolena Voda19574,523,531,52028
3514   50 Prochazka Petr 1965CZETj Jawa Brodce19744,522,031,52010
3615  258 Hanl Frantisek 1911CZEKlub Sachistu Ricany 192519964,522,031,02064
3716 2 54 Pycha Patrik 1925CZETJ Spartak Vlasim19974,522,029,02060
3817 3 55 Krejci Martin 1923CZEKlub sachistu Ricany 192519934,521,027,51917
3918   37 Skala Jaromir 2038CZETJ Sparta Kutna Hora19714,027,034,02087
40    29 Janicek Jindrich 2053CZEPodhradni Lhota19734,026,034,02185
41    28 Volek Radomir 2057CZESk Union Louny19724,025,532,01992
4219   40 Vavrinec Tomas 2018CZEKlub sachistu Ricany 192519624,024,033,02027
43    52 Sargsjan Karen 1932ARMSK Sokol Vysehrad19634,024,032,52103
4420  338 Hrdina Robin 2024CZETj Spartak Vlasim19964,024,029,51962
4521   45 Koper Stefan 1989CZESK Kostelec n.Cern.lesy19554,023,531,51902
46    48 Alfimov Igor 1969CZEAgentura 64 Grygov19954,023,531,52013
47    56 Hadrava Jaroslav 1914CZESk Era Postovni Sporitelna19634,023,030,51943
4822   59 Konvalinka Vladislav 1908CZETj Kralupy Nad Vltavou19534,023,029,52014
4923   75 Filip Vojtech 1832CZETj Spartak Vlasim19984,018,024,51887
5024   7FMGregor Jiri 2291CZETJ Spolana Neratovice19653,527,536,01953
51    35 Novak Jindrich 2041CZESachovy Klub Cerny Baron, O.S.19673,527,036,51995
5225   51 Vlcek Marek 1952CZECAISSA Uholicky19723,527,035,02068
5326   44 Havlik Frantisek 1994CZEKlub sachistu Ricany 192519833,526,034,01907
54    16 Kratochvil Jakub 2152CZETj Praha-Pankrac19873,525,534,01972
55    47 Franek Jan 1979CZETJ Bohemians Praha19963,525,034,02010
56    46 Plasek Zdenek 1983CZESachovy Klub Cerny Baron, O.S.19593,524,533,52046
57    66 Lacha Jan 1891CZETj Slavoj Litomerice19513,524,032,51980
5827   71 Rezac Jindrich 1874CZETj Auto Skoda Mlada Boleslav19863,522,531,01896
5928   73 Hlina Miloslav 1857CZEKlub Sachistu Ricany 192519773,522,029,01869
6029   63 Koller Martin 1900CZESokol Cesky Brod19903,521,027,51846
6130 4 82 Havelka Jan 1762CZESk Revnice19983,516,522,51861
6231  425 Pospisil Martin 2084CZEKlub sachistu Ricany 192519953,024,533,01832
6332   53 Petrun Milan 1925CZESachklub Mesta Dobrovice19803,024,531,51854
64331  88 Rihova KamilaF1672CZEKlub sachistu Ricany 192519913,023,031,01942
6534   67 Havelka Petr 1889CZESK KDJS Sedlcany19653,022,529,51840
66    60 Tvrdy Jindrich 1908CZETj Praha-Pankrac19623,022,028,51840
6735   79 Sedivy Ondrej 1784CZESokol Cesky Brod19913,021,527,51808
6836   72 Cizek Ondrej 1869CZESk Pyrit Pribram19873,021,028,51833
6937 5 89 Vlcek Vilem 1461CZEKlub sachistu Ricany 192519983,021,028,01887
7038   24 Koys Milan 2104CZESk Kostelec N.Cern.Lesy19643,020,527,51748
7139  583 Vystrcil Martin 1750CZEKlub sachistu Ricany 192520003,020,026,01807
7240   65 Paukert Jan 1896CZESk Revnice19573,019,526,51802
7341   87 Nigrin Jiri 1684CZESokol Pecky19533,019,525,51719
74    76 Kyselka Daniel 1830CZESk Sokol Vysehrad19913,019,525,51814
7542   78 Berg Antonin 1808CZETj Sokol Struharov19613,019,026,51837
7643   69 Halla Jiri 1885CZECaissa Uholicky19473,018,523,51721
77    85 Skvaril Michal 1728CZETj Bohemians Praha19973,017,023,51791
7844   41 Boucek Vlastimil 2008CZESK Kostelec n.Cern.lesy19282,523,531,51719
79    31 Starek Stanislav 2052CZETj Sokol Lazne Velke Losiny19952,522,529,01910
80    57 Plchot Miroslav 1914SCOTj Spartak Vrchlabi19752,521,027,51665
8145   84 Cermak Jan 1731CZESokol Cesky Brod19912,518,524,01734
8246   77 Suchy Ladislav 1809CZESK Kostelec n.Cern.lesy19632,022,027,51708
8347   74 Eisner Oldrich 1833CZESokol Pecky19552,021,029,51718
84    70 Vitek Jan 1882CZETJ Praga Praha19552,019,527,01689
8548 6 80 Jirousek Filip 1775CZEKlub sachistu Ricany 192519942,014,519,51556
8649   86 Havlicek Pavel 1705CZEKlub Sachistu Ricany 192519621,517,523,51457
8750   81 Maly Dusan 1772CZEKlub Sachistu Ricany 192519571,516,522,01399
8851   12 Trmal Jaroslav 2193CZESk Pyrit Pribram19370,016,522,0 
 52   64 Forman Miroslav 1896CZESK Kostelec n.Cern.lesy19510,016,522,0 

Konečné pořadí Open B

Poř. D20 D18 St.č. Jméno   Rtg Fed Klub Nar Body BHm BH Rp
1  6Kadlec Adam 1762CZESk Sokol Vysehrad19897,032,543,51963
2  1Feierfeil Jiri ss 1856CZETJ Jawa Brodce19527,028,539,01869
3  11Vilimova Monika ssF1728CZETj Kavalier Sazava19756,532,043,01817
4  37Maslo Ondrej ss 1485CZESk Medvedi Zvole19986,029,038,01705
5  8Trebicky Jiri ss 1745CZETj Jawa Brodce19956,028,537,51707
6  9Cizkovsky Ota ss 1730CZESachovy klub Zlonice19726,027,037,01698
7  31Vyterna Miroslav ss 1521CZESk Kdjs Sedlcany19956,025,035,01558
8  26Zavurka Vladimir ss 1577CZETJ Kavalier Sazava19675,530,539,51648
9  34Stastny Miroslav ss 1503CZEKlub sachistu Ricany 192519975,529,038,51797
10  42Zolnercik Martin 1408CZETj Bohemians Praha19965,528,037,01828
11  30Danhel Lukas 1522CZETJ Bohemians Praha19975,526,033,01652
12  15Havelka Jiri ss 1635CZESk Revnice19645,030,040,51644
13  39Kutil Pavel ss 1445CZESK KDJS Sedlcany19905,028,539,51751
14  10Seiner Frantisek ss 1730CZETJ Kralupy nad Vltavou19425,027,035,01532
15  27Stanek Ondrej 1572CZETj Bohemians Praha20015,026,535,51586
16  76Danhel Jan 1000CZETj Bohemians Praha19575,026,535,51601
17  3Barton Milan 1815CZETJ Praga Praha19305,026,035,51613
18  44Helebrand Frantisek ss 1402CZETj Spartak Vlasim19995,025,535,01714
19  29Pivonka Michael 1547CZESk Praha-Smichov19985,025,534,51629
20  50Smolik Ales ss 1345CZETJ Kralupy nad Vltavou19995,025,534,01757
21  59Kucera Josef ss 1250CZESK KDJS Sedlcany19995,023,029,01523
22  36Pastrnek Michal ss 1491CZEKlub sachistu Ricany 192520015,022,529,51504
23  20Cech Lubomir ss 1619CZEKlub sachistu Ricany 192519514,531,541,51520
24  17Dundalek Jozef 1626CZETj Silon Sezimovo Usti19624,528,538,01502
25  2Rubes Zdenek ss 1854CZESokol Pecky19634,528,036,51506
26  24Stocek Jiri ss 1610CZEKlub sachistu Ricany 192519514,526,535,51437
27  32Simon Lukas ss 1511CZETj Kralupy Nad Vltavou19984,524,533,51579
28  5Kirs Pavel 1777CZESk Teplice19554,523,031,01500
29  21Koren Vladimir 1618CZESo Figurka Pri Zs Sofie19734,029,038,51346
30  7Pospisil Petr 1755CZETj Slavoj Litomerice19554,028,537,01480
31  25Frajt Tomas 1590CZETj Praga Praha19484,026,035,51411
32  18Sadil Jan ss 1621CZESK KDJS Sedlcany19984,026,034,01348
33  49Remes Simon ss 1350CZEKlub sachistu Ricany 192519994,025,034,01594
34  16Lienert Kamil 1629CZETj Praha-Pankrac19684,024,032,51390
35  4Istel Oldrich 1781CZETj Praga Praha19514,024,032,51408
36  13Dvorak Lukas ss 1655CZESokol Bustehrad19974,023,533,01341
37  22Filip Lukas ss 1613CZETj Spartak Vlasim19944,023,531,51356
38  33Palla Ivan 1504CZESO Stavby mostu Praha19344,022,530,51408
39  46Sadil Pavel ss 1400CZESK KDJS Sedlcany19654,022,030,01428
40  65Zizka Petr 1250CZETJ Bohemians Praha20014,022,029,51589
41  55Korenova MagdalenaF1286CZETj Bohemians Praha20014,022,028,01431
421 53Vrbova Eva ssF1319CZESokol Bustehrad20014,020,529,01363
43  38Turek Frantisek ss 1453CZEKlub sachistu Ricany 192519334,019,526,51157
44 152Zlamana Anna ssF1327CZEKlub sachistu Ricany 192520004,019,025,51434
45  51Vesely Libor ss 1331CZETJ Kralupy nad Vltavou19983,527,536,51478
46  79Kovalenko Artur 1000CZESachovy Klub Aurora19963,526,035,01503
47  60Otruba Marek ss 1250CZEKlub sachistu Ricany 192520013,524,533,51506
48  64Varadi Ondrej ss 1250CZESokol Bustehrad20013,524,032,51464
49  40Krizek Frantisek ss 1432CZEKlub sachistu Ricany 192519323,523,530,51499
502 12Budikova Katerina ssF1676CZESokol Bustehrad19953,522,530,01310
51  41Studzinski Boleslav ss 1426CZEKlub sachistu Ricany 192519633,522,030,01403
52  45Kralova JosefinaF1402CZETj Praha-Pankrac20003,522,028,51501
53 254Nova Michaela ssF1313CZESokol Bustehrad19993,521,528,01513
54  58Halamicek David 1250CZESk Praha-Smichov19983,521,528,01413
55  57Gorbunov Alexander 1250CZESachovy Klub Aurora19983,521,029,01450
56  74Chajda Patrik ss 1000CZEKlub Sachistu Ricany 192520003,518,525,51345
57  35Zabehlicky Jiri ss 1501CZESokol Cesky Brod19603,024,032,51331
58  43Gorbunov Artemy 1406CZESachovy Klub Aurora20013,024,032,01372
59  28Krieger Miroslav 1570CZETJ Praga Praha19503,023,529,51388
60  23Riha Frantisek ss 1610CZEKlub sachistu Ricany 192519333,021,528,51210
61  56Sklenka Jan ss 1268CZESk Revnice20003,021,027,01275
62  62Paukert Vojtech ss 1250CZESk Revnice20003,019,526,01277
63  75Choma Pavel ss 1000CZESachovy Klub Zlonice19743,019,526,01204
643 72Zlamana Tana ssF1100CZEKlub sachistu Ricany 192519563,018,525,51172
65  14Silhavy Josef 1651CZEUSK Praha19332,527,036,01183
66  19Vnoucek Martin ss 1621CZETJ Jawa Brodce19842,524,533,01356
67  47Helebrand Peter ss 1378CZETj Spartak Vlasim19602,523,531,51211
68  63Skrabanek Matej ss 1250CZEDdm Sokol Nymburk20032,522,029,51191
69  66Heger Jan ss 1100CZEKlub sachistu Ricany 192520032,519,526,51206
70 370Otrubova Kristyna ssF1100CZEKlub sachistu Ricany 192520032,519,026,0865
71  48Kucera Jan ss 1351CZESK KDJS Sedlcany20012,518,524,51260
72  67Heger Zdenek ss 1100CZEKlub sachistu Ricany 192519732,023,530,51078
734 61Pastrnkova Katerina ssF1250CZEKlub sachistu Ricany 192520052,021,027,51174
74 471Zemenova VeronikaF1100CZEKlub Sachistu Ricany 192520002,019,525,5379
75  69Jirousek Simon ss 1100CZEKlub sachistu Ricany 192520052,019,525,51024
76  73Bambouskova Monika 1000CZESk Praha-Smichov19851,517,022,51010
77  68Hlavacek Ondrej ss 1100CZESK KDJS Sedlcany19991,517,022,0840
78  80Turek Ajda StinaF0SLO  1,021,028,0 
79  77Etlin Ariel 1000CZESachovy Klub Aurora20011,015,522,5536
80  78Galantseva Yulia 1000CZESachovy Klub Aurora19980,017,524,5562