Pohár města Říčany 2011

Říčany, 20.-27.8.2011

www stránky turnaje

Podrobné výsledky Poháru města Říčany na chess-results.com: Open A Open B

V rámci Poháru města Říčany se hrály dva turnaje, v jejichž rámci se bojovalo o krajské tituly v dospělých a juniorských kategoriích. Z konečného pořadí Open A započítávaného na ELO FIDE byly vyhodnoceny kategorie mužů, žen a juniorů v kategoriích H20 a H18, z konečného pořadí Open B byly vyhodnoceny dívčí juniorské kategorie D20 a D18.

Krajskými přeborníky se stali:

Jakub HamanŠK KladnomužiJarmila VoráčkováKlub šachistů Říčany 1925ženy
David ZváraTJ Spartak VlašimH 20Anna MaláKlub šachistů Říčany 1925D 20
Jakub HamanŠK KladnoH18Anežka VlkováTJ Spartak VlašimD 18

Na polofinále M ČR juniorů postupují:

H 20David Zvára (Vlašim), Martin Vesecký (Kolín), Radek Wasserbauer (Rakovník) - PP
H 18Jakub Haman (Kladno), Tadeáš Baláček (Kolín)
D 20Anna Malá (Říčany)
D 18Anežka Vlková (Vlašim)

Konečné pořadí krajských přeborů

tur. - turnaj (Open A / Open B), CP - celkové pořadí v turnaji
poř.CPtur.jménoPrtgklubnarkatbodyBH. BHm. FIDERppozn.
Krajský přebor mužů v praktickém šachu 2011
13AHaman Jakub 2146SK Kladno1996U186,541,053,034,52316 
27AZvara David 1979TJ Spartak Vlasim1994U206,539,548,032,02270 
312AVojta Pavel 2175TJ Spartak Vlasim1977 6,038,549,033,02264 
413AVesecky Martin 2083Sokol Kolin1992U206,036,545,531,02144 
514AWasserbauer Radek 2145SK Rakovnik1993U206,036,047,530,52169 
617APostupa Pavel 2124SK JOLY Lysa nad Labem1988 6,034,043,527,02141 
719ABalacek Tadeas 2251Sokol Kolin1995U185,538,048,530,02161 
820AHrdina Robin 2089TJ Spartak Vlasim1996U185,538,048,029,52180 
921ASkacel Jan 2050TcJ Sokol Benesov1934S605,538,048,028,02183 
1024AMoravec Vit 2148TJ Stadion Kutna Hora1991 5,536,046,029,52144 
1125AVanka Miloslav 2120CAISSA Uholicky1941S605,534,044,029,02102 
1227ACap Adam 1934SK Kladno1997U185,532,541,525,02096 
1328APospisil Martin 2035Klub sachistu Ricany 19251995U185,531,541,029,02079 
1429AHolub Milan 2061TJ Jawa Brodce1936S605,038,047,528,52116 
1531AVorackova JarmilaF1925Klub sachistu Ricany 19251961 5,035,545,524,02113 
16 ABoucek Vlastimil 1984SK Kostelec n.Cern.lesy1928S605,033,042,525,51992 
1737APycha Patrik 1770TJ Spartak Vlasim1997U185,032,041,025,02064 
1840ASkala Jaromir 2020TJ Stadion Kutna Hora1971 5,031,040,524,01993 
1942AStarek Stanislav 1912Klub sachistu Ricany 19251995U185,031,039,522,52031 
2044AMatejovsky Ondrej 2030TJ Spartak Vlasim1975 5,029,538,526,51969 
2145APostupa Martin 2005SK JOLY Lysa nad Labem1989 5,029,538,522,51966 
2250AVoracek Zdenek 2067Klub sachistu Ricany 19251959 4,537,047,527,51994 
2352AGrecny Karol 1975TJ Sokol Struharov1959 4,536,044,527,52024 
2453AKoper Stefan 2031SK Kostelec n.Cern.lesy1955 4,535,045,526,02013 
2555AFeierfeil Jiri 1858TJ Jawa Brodce1952 4,533,542,522,02007 
2656AMartinec Karel 1971TJ Kralupy nad Vltavou1940S604,532,542,022,01978 
2758AHorak Vladimir 2043TJ Spartak Vlasim1952 4,531,541,025,51954 
2860AProchazka Petr 2008TJ Jawa Brodce1974 4,531,039,023,51944 
2961AVavrinec Tomas 2015Klub sachistu Ricany 19251962 4,526,533,520,01856 
3062APaukert Jan 1911SK Revnice1957 4,525,533,518,51927 
3164AFilip Vojtech 1784TJ Spartak Vlasim1998U184,034,544,524,51985 
3265APilny Jiri 1723Klub sachistu Ricany 19251971 4,033,543,521,51944 
3366ABurianek Petr 1892CAISSA Uholicky1972 4,033,041,021,01928 
3467AVrecion Jiri 1771Sachovy klub Revnice1999U184,032,040,520,51922 
3568ARydl Jiri 2007TJ Spartak Vlasim1998U184,031,540,021,51875 
3669ARihova KamilaF1631Klub sachistu Ricany 19251991U204,031,040,020,51887 
3770AForman Miroslav 1912SK Kostelec n.Cern.lesy1951S604,030,539,021,51955 
3873AKrejci Martin 1878Klub sachistu Ricany 19251993U204,029,037,516,51880 
3974AMaly Filip 2007Klub sachistu Ricany 19251986 4,028,537,521,01877 
4075APopelka Pavel 1984TJ Kralupy nad Vltavou1965 4,028,536,521,01842 
4176ANemec David 2037TJ Slovan Velvary1987 4,028,037,019,51890 
4278AHronik Petr 1966TJ Jawa Brodce1980 4,027,035,018,51915 
4379APychova NelaF1640TJ Spartak Vlasim1999U184,023,029,515,01791 
4482AFramberk Jan 2062CAISSA Uholicky1977 3,531,040,021,01897 
4583ACerny Michal 1806SK Kladno1994U183,529,537,516,51858 
4684AAdamik Frantisek 1891Klub sachistu Ricany 19251947S603,527,035,016,01790 
4786AEisner Oldrich 1822Sokol Pecky1955 3,527,034,514,51849 
4887AHavelka Petr 1915SK KDJS Sedlcany1965 3,525,534,017,01816 
4988ASuchy Ladislav 1870SK Kostelec n.Cern.lesy1963 3,523,029,513,51801 
5090AKoller Martin 1758Sokol Cesky Brod1990 3,031,039,516,01812 
5193ARezac Jindrich 1862TJ Auto Skoda Mlada Boleslav1986 3,029,036,515,01777 
5295ABerg Antonin 1856TJ Sokol Struharov1961 3,028,536,014,01790 
5396AMacek Kamil 2012TJ Bohemia Podebrady1980 3,027,535,517,51778 
5497APlicka Petr 1864SK Libehrad Libcice n. Vlt.1960 3,027,535,514,01799 
5598AHanl Frantisek 1849TJ Kralupy nad Vltavou1996U183,026,534,013,01778 
56101AJirousek Filip 1849Klub sachistu Ricany 19251994U182,531,039,514,51776 
57102ASoltys Roman 1825Sachklub mesta Dobrovice1968 2,525,032,012,51716 
58106ASedivy Ondrej 1782Sokol Cesky Brod1991 2,027,535,012,01698 
59107ANigrin Jiri 1700Sokol Pecky1953 2,025,533,010,01676 
60108AMaly Dusan 1809Klub sachistu Ricany 19251957 2,023,530,56,51541 
61109ABocek Lukas 1645Klub sachistu Ricany 19251998U182,022,530,07,51573 
62110AHavlicek Pavel 1735Klub sachistu Ricany 19251962 2,022,028,58,01628 
Krajský přebor žen v praktickém šachu 2011
131AVorackova JarmilaF1925Klub sachistu Ricany 19251961 5,035,545,524,02113 
269ARihova KamilaF1631Klub sachistu Ricany 19251991U204,031,040,020,51887 
379APychova NelaF1640TJ Spartak Vlasim1999U184,023,029,515,01791 
Krajský přebor juniorů H20 v praktickém šachu 2011
17AZvara David 1979TJ Spartak Vlasim1994U206,539,548,032,02270postup MČR H20
213AVesecky Martin 2083Sokol Kolin1992U206,036,545,531,02144postup MČR H20
314AWasserbauer Radek 2145SK Rakovnik1993U206,036,047,530,52169přímý postup MČR
473AKrejci Martin 1878Klub sachistu Ricany 19251993U204,029,037,516,51880 
Krajský přebor juniorů H18 v praktickém šachu 2011
13AHaman Jakub 2146SK Kladno1996U186,541,053,034,52316postup MČR H18
219ABalacek Tadeas 2251Sokol Kolin1995U185,538,048,530,02161postup MČR H18
320AHrdina Robin 2089TJ Spartak Vlasim1996U185,538,048,029,52180 
427ACap Adam 1934SK Kladno1997U185,532,541,525,02096 
528APospisil Martin 2035Klub sachistu Ricany 19251995U185,531,541,029,02079 
637APycha Patrik 1770TJ Spartak Vlasim1997U185,032,041,025,02064 
742AStarek Stanislav 1912Klub sachistu Ricany 19251995U185,031,039,522,52031 
864AFilip Vojtech 1784TJ Spartak Vlasim1998U184,034,544,524,51985 
967AVrecion Jiri 1771Sachovy klub Revnice1999U184,032,040,520,51922 
1068ARydl Jiri 2007TJ Spartak Vlasim1998U184,031,540,021,51875 
1179APychova NelaF1640TJ Spartak Vlasim1999U184,023,029,515,01791 
1283ACerny Michal 1806SK Kladno1994U183,529,537,516,51858 
1398AHanl Frantisek 1849TJ Kralupy nad Vltavou1996U183,026,534,013,01778 
14101AJirousek Filip 1849Klub sachistu Ricany 19251994U182,531,039,514,51776 
15109ABocek Lukas 1645Klub sachistu Ricany 19251998U182,022,530,07,51573 
Krajský přebor juniorek D20 v praktickém šachu 2011
119BMala AnnaF1662Klub sachistu Ricany 19251992D205341431271562postup MČR D20
241BZlamana AnnaF1250Klub sachistu Ricany 19252000D20425131151300 
Krajský přebor juniorek D18 v praktickém šachu 2011
131BVlkova AnezkaF1250TJ Spartak Vlasim2000D184125134171369postup MČR D18
236BVilimova JulieF1250Klub sachistu Ricany 19252002D18430371201329 
351BPastrnkova KaterinaF1100Klub sachistu Ricany 19252005D18325131131139 
453BKorenova KarolinaF1100Klub sachistu Ricany 19252004D1832127101105 
554BOtrubova KristinaF1100Klub sachistu Ricany 19252003D1822212891011