Pohár města Říčany 2010

Říčany, 21.-28.8.2010

www stránky turnaje

Podrobné výsledky Poháru města Říčany na chess-results.com: Open A Open B

V rámci Poháru města Říčany se hrály dva turnaje, v jejichž rámci se bojovalo o krajské tituly v dospělých a juniorských kategoriích. Z konečného pořadí Open A započítávaného na ELO FIDE byly vyhodnoceny kategorie mužů, žen a juniorů v kategoriích H20 a H18, z konečného pořadí Open B byly vyhodnoceny dívčí juniorské kategorie D20 a D18.

Krajskými přeborníky se stali:

Tadeáš BalášekSokol KolínmužiJana SochorováSokol Buštěhradženy
Martin VeseckýŘíčanyH 20Kamila ŘíhováŘíčanyD 20
Tadeáš BalášekSokol KolínH18Michaela HatašováŘíčanyD 18

Na polofinále M ČR juniorů postupují:

H 20Martin Vesecký (Pečky), Michal Schmalz (Buštěhrad), Vít Moravec (Kutná Hora)
H 18Tadeáš Baláček (Kolín) - PP, Václav Růžička (Kladno) - PP, Jakub Haman (Kladno), Radek Wasserbauer (Rakovník), Robin Hrdina (Vlašim)
D 20Kamila Říhová (Říčany)
D 18Michaela Hatašová (Úholičky)

Konečné pořadí krajských přeborů

tur. - turnaj (Open A / Open B), CP - celkové pořadí v turnaji
poř.tur. CPjménoklubrtgkatbodyBH. BHm. FIDERp
Krajský přebor mužů v praktickém šachu 2010
1A4Balacek TadeasSokol Kolin2096U1637˝5034˝2253
2A5Mejzlik OndrejTj Spartak Vlasim2225 37˝47˝352321
3A6Vesecky MartinSokol Pecky2026U1835˝45˝312245
4A7Vojta PavelTj Spartak Vlasim2161 3241˝322185
5A8Haman JakubSk Kladno1968U14642˝53˝352282
6A9Drabek VojtechTj Neratovice2128 637˝49˝322305
7A10Vanka MiloslavCaissa Uholicky2189S60637˝48312149
8A11Postupa Pavel jun.Sk Joly Lysa Nad Labem2149 634˝44˝302087
9A14Paukert JanSk Revnice1928 631˝4124˝2105
10A18Hadzala DanielTj Spartak Tos Zebrak2105 3848˝32˝2154
11A20Mejzr JanSachklub Mesta Dobrovice1863 35˝45˝27˝2134
12A21Schmalz MichalSokol Bustehrad1985U203443˝282084
13A22Wasserbauer RadekSk Rakovnik2066U183242292085
14A23Ruzicka Vaclav jun.Sk Kladno2057U1631˝40˝272017
15A24Matejovsky OndrejTj Spartak Vlasim2037 31˝38˝262052
16A25Postupa Pavel sen.Sk Joly Lysa Nad Labem2072 30˝40261997
17A26Vavrinec TomasTj Tourist Biomedica Rica2030 536˝44282040
18A29Moravec VitTj Stadion Kutna Hora2065U2053543˝302061
19A31Hrdina RobinTj Spartak Vlasim1878U1453442˝25˝2130
20A32Pospisil MartinTj Tourist Biomedica Rica1931U165334124˝2010
21A33Pospisil EvzenTj Tourist Biomedica Rica2161 53241˝251989
22A34Voracek ZdenekTj Tourist Biomedica Rica2056 53141˝222052
23A35Fiala JanSokol Cesky Brod1984U205314122˝1966
24A37Postupa MartinSk Joly Lysa Nad Labem2018 53038˝252015
25A38Boucek VlastimilSk Kostelec N.Cern.lesy2038S60529˝38241958
26A39Cap AdamSk Kladno1693U14528˝37˝212003
27A40Halla JiriCaissa Uholicky1912S605283720˝1934
28A42Misicko JanSk Kladno2006 39˝4929˝2126
29A43Koper StefanSk Kostelec N.Cern.lesy2020 3443˝24˝2013
30A46Prochazka PetrTj Jawa Brodce1987 324123˝1918
31A48Skacel JanTcj Sokol Benesov2073S6029˝37˝21˝1913
32A51Mrna VladimirTj Spartak Tos Zebrak2043 43646˝26˝2067
33A53Zvara DavidTj Spartak Vlasim2010U16433˝43˝241945
34A54Macek KamilTj Bohemia Podebrady1953 43343˝23˝2005
35A57Framberk JanCaissa Uholicky2004 430˝39˝22˝1881
36A58Sochorova JanaSokol Bustehrad1919U2042938˝201899
37A59Krejci MartinTj Tourist Biomedica Rica1804U1842938191878
38A60Jirousek FilipTj Tourist Biomedica Rica1787U16427˝35˝171906
39A61Berg AntoninTj Sokol Struharov1842 42735161869
40A62Hatas RadimCaissa Uholicky1742 424˝31˝161880
41A64Vorackova JarmilaTj Tourist Biomedica Rica1932 324219˝1899
42A65Starek StanislavTj Tourist Biomedica Rica1872U1631˝41181950
43A67Skalicky TomasTj Tourist Biomedica Rica1809U143139˝18˝1880
44A68Forman MiroslavSk Kostelec N.Cern.lesy1891 303814˝1851
45A69Ruzicka Vaclav sen.Sk Kladno1682 29˝38˝19˝1883
46A70Rydl JiriTj Spartak Vlasim1906U1228˝37˝15˝1764
47A73Havelka PetrSk Kdjs Sedlcany1923 27˝37˝171791
48A74Soltys RomanSachklub Mesta Dobrovice1659 27˝36˝16˝1857
49A75Vorisek MartinTcj Sokol Benesov1899 2736˝16˝1881
50A76Cerny MichalSk Kladno1947U16273514˝1789
51A78Hlina MilosTj Tourist Biomedica Rica1892 26˝34141779
52A81Adamik FrantisekTj Tourist Biomedica Rica1898S6033038181800
53A82Pech HynekSokol Kolin1800 327˝3414˝1863
54A83Eisner OldrichSokol Pecky1824 326˝32˝12˝1794
55A84Sedivy OndrejSokol Cesky Brod1717U2032632121760
56A88Feierfeil JiriTj Jawa Brodce1932 25˝33˝121605
57A89Urban MiroslavSokol Cesky Brod1885 22836121710
58A91Havlicek PavelTj Tourist Biomedica Rica1810 2632˝81456
Krajský přebor žen v praktickém šachu 2010
1A58Sochorova JanaSokol Bustehrad1919U2042938˝201899
2A64Vorackova JarmilaTj Tourist Biomedica Rica1932 324219˝1899
Krajský přebor juniorů H20 v praktickém šachu 2010
1A6Vesecky MartinSokol Pecky2026U1835˝45˝312245
2A21Schmalz MichalSokol Bustehrad1985U203443˝282084
3A29Moravec VitTj Stadion Kutna Hora2065U2053543˝302061
4A35Fiala JanSokol Cesky Brod1984U205314122˝1966
5A84Sedivy OndrejSokol Cesky Brod1717U2032632121760
Krajský přebor juniorů H18 v praktickém šachu 2010
1A4Balacek TadeasSokol Kolin2096U1637˝5034˝2253
2A8Haman JakubSk Kladno1968U14642˝53˝352282
3A22Wasserbauer RadekSk Rakovnik2066U183242292085
4A23Ruzicka Vaclav jun.Sk Kladno2057U1631˝40˝272017
5A31Hrdina RobinTj Spartak Vlasim1878U1453442˝25˝2130
6A32Pospisil MartinTj Tourist Biomedica Rica1931U165334124˝2010
7A39Cap AdamSk Kladno1693U14528˝37˝212003
8A53Zvara DavidTj Spartak Vlasim2010U16433˝43˝241945
9A59Krejci MartinTj Tourist Biomedica Rica1804U1842938191878
10A60Jirousek FilipTj Tourist Biomedica Rica1787U16427˝35˝171906
11A65Starek StanislavTj Tourist Biomedica Rica1872U1631˝41181950
12A67Skalicky TomasTj Tourist Biomedica Rica1809U143139˝18˝1880
13A70Rydl JiriTj Spartak Vlasim1906U1228˝37˝15˝1764
14A76Cerny MichalSk Kladno1947U16273514˝1789
Krajský přebor juniorek D20 v praktickém šachu 2010
1B15Rihova KamilaTj Tourist Biomedica Rica1642U2032˝42˝251344
Krajský přebor juniorek D18 v praktickém šachu 2010
1B23Hatasova MichaelaCaissa Uholicky1537U14531˝39231272
2B30Pychova NelaTj Spartak Vlasim1653U124354624˝1416
3B33Mullerova KaterinaTj Tourist Biomedica Rica1357U14431˝40201369