Mistrovství ČR mládeže 2011

Kouty nad Desnou, 12.-19.3.2011

HD10, HD12, HD14, HD16 - švýcarský systém, 9 kol, 2x90 min + 30s na tah, H18+H20 každý s každým
stránka MČR na chess.cz
propozice

Podrobné výsledky na chess-results.com:

H16 H14 H12 H10 D16 D14 D12 D10
H18+H20 FIDE Open Národní Open Bleskový turnaj

Středočeští mistři republiky, zleva: Nela Pýchová (Vlašim, D12), Michaela Hatašová (Úholičky, D14), Jiří Rýdl (Vlašim, H14)

Konečné pořadí v mistrovských turnajích

Poř.St.č.TitJménoRtgKlubNar.BodyBHm.BH.victRp
H16
1 1FMKriebel Tadeáš2296Beskydská šachová škola o.s.08.11.19957,036,047,062214
2 3 Kraus Tomáš2128TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší30.08.19957,035,546,552244
3 11 Musil Jiří1971Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.27.01.19956,536,045,552170
4 4 Rubeš Jan2039ŠK Viamont Teplice05.11.19955,537,045,542086
5 2 Čižinský Petr21942222 ŠK Polabiny26.02.19955,531,538,042009
6 13 Fargač Martin1939TŽ Třinec25.10.19965,528,536,052027
7 9 Pospíšil Martin1978Klub šachistů Říčany 192520.07.19955,038,049,032089
8 6 Karlík Ondřej2020Sokol Hošťálková26.01.19955,032,043,031998
9 14 Šlampa Jan1926TJ Sokol Údlice10.12.19965,032,039,552047
10 18 Melzer Patrik1872TJ Slovan Havířov14.12.19965,028,035,051953
11 12 Dobeš Vojtěch1964ŠK Staré Město25.01.19964,535,045,531990
12 7 Suchomel Aleš1991TJ Desko Liberec06.11.19954,533,543,031956
13 8 Hrdina Robin1979TJ Spartak Vlašim23.06.19964,533,042,521958
14 10 Volčík Luděk1975SK Boršice07.05.19954,532,042,531955
15 15 Zezula Rudolf1925TJ Náměšť n/Oslavou24.05.19954,532,039,531973
16 20 Mikeš Jan1864ŠK Spartak Ústí n.L.31.07.19964,530,037,031926
17 5 Haman Jakub2035ŠK Kladno18.10.19964,034,041,531945
18 24 Zapletal Jiří1936Sokol Přemyslovice31.03.19954,033,544,531941
19 21 Lhotka Jiří1842Sokol Praha-Kobylisy02.05.19954,032,538,521912
20 22 Gnida Patrik1769TŽ Třinec25.06.19954,024,530,521831
21 19 Franěk Jan1872TJ Bohemians Praha13.07.19963,530,036,031795
22 23 Walek Petr1664TJ Náměšť n/Oslavou24.10.19962,527,534,521740
23 16 Stodola Marek1892TJ Štefanydes Polička17.06.19951,531,037,011644
24 17 Konvička Martin1879TŽ Třinec01.10.19950,527,534,501430
H14
1 4 Rýdl Jiří1951TJ Spartak Vlašim05.08.19987,037,548,052130
2 9 Svoboda Matěj1883Beskydská šachová škola o.s.19.05.19976,536,545,052077
3 6 Macháň Jan1921Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou22.07.19976,037,047,052019
4 2 Blahynka Martin1957Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.11.06.19985,539,551,551991
5 3 Pavelek Tomáš1953Beskydská šachová škola o.s.11.01.19975,535,546,541961
6 1 Navrátil Jiří2034TJ UNEX ŠK10.09.19975,534,044,051957
7 5 Půlpán Jakub19502222 ŠK Polabiny02.06.19985,533,543,541969
8 18 Szotkowski Jakub1803TJ Slovan Havířov08.01.19975,533,543,041939
9 11 Petr Jan1860TJ Bohemians Praha26.01.19985,030,539,041875
10 14 Čáp Adam1845ŠK Kladno06.02.19975,029,536,531862
11 19 Toman Ondřej1799TJ Sokol Údlice04.07.19974,533,043,041895
12 8 Dvořák Adam1905Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.15.11.19984,532,541,031808
13 20 Chromík Tomáš1777Beskydská šachová škola o.s.06.07.19974,530,039,031856
14 24 Hanzlík Daniel1572DDM Most03.02.19974,527,536,041834
15 12 Mičulka David1860TJ Náměšť n/Oslavou19.01.19984,033,041,521784
16 16 Saučuk Martin1829Sokol Náchod30.09.19974,031,541,021814
17 7 Kubík Michael1915Beskydská šachová škola o.s.19.11.19974,031,039,531715
18 10 Kratochvíl Vít1869TJ Náměšť n/Oslavou10.07.19984,030,037,031760
19 15 Filip Vojtěch1830TJ Spartak Vlašim02.04.19984,026,033,021754
20 13 Pražák Matouš1855Jiskra RMSK Nový Bydžov29.07.19973,033,541,521699
21 17 Nytra Petr1804SK Slavia Orlová28.07.19973,028,035,011634
22 22 Kula Dominik1650Beskydská šachová škola o.s.02.10.19983,026,533,021668
23 23 Boček Lukáš1625Klub šachistů Říčany 192523.07.19982,525,031,521654
24 21 Kalužný Matyáš1771TJ Sokol Údlice26.09.19971,527,036,011529
H12
1 1 Hofírek Benedikt1980Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.27.03.19998,038,049,082064
2 7 Vykouk Jan1708DDM Most17.03.20006,535,545,541900
3 18 Havelka Josef1562TJ Lanškroun30.04.19996,034,045,051836
4 3 Marek Matyáš1817Beskydská šachová škola o.s.22.10.19995,536,548,541788
5 2 Anaškin Arsenij1906SK OAZA Praha25.06.20005,536,047,541749
6 5 Krčil Aleš1742TJ Jiskra Humpolec05.02.19995,536,046,041729
7 13 Wagner Vojtěch1640ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20.04.20005,531,542,551756
8 14 Mrkus František1639ŠK Staré Město23.04.20005,035,547,031776
9 6 Szücs Matyáš1735Sokol Hradec Králové10.08.19995,033,043,031668
10 16 Kovařík Matyáš1522Zbrojovka Vsetín11.02.19995,030,539,031719
11 8 Liška Jiří17061. Novoborský ŠK07.09.20005,029,540,541715
12 9 Kožúšek Daniel17012222 ŠK Polabiny19.04.19994,535,546,541669
13 12 Bareš Jáchym1655Agentura 64 Grygov21.05.19994,530,037,531601
14 15 Stuchlý Ondřej1594ŠK Staré Město14.04.19994,524,532,031593
15 4 Zeman Radek1747ŠK Duras BVK14.08.19994,032,541,031584
16 23 Nový Filip1468ŠK Sokol Vyšehrad19.02.20004,030,538,521564
17 22 Žejdlík Patrik1473ŠO DDM Hlinsko19.05.20004,027,034,531523
18 24 Cach Jakub14252222 ŠK Polabiny28.08.19993,531,539,031563
19 11 Hejduk Miroslav1669TJ Desko Liberec16.07.19993,530,538,021567
20 10 Pařízek Vojtěch1678Sokol Praha-Kobylisy20.12.20003,029,538,031446
21 20 Lojek Marek1546SK Slavia Orlová10.04.20003,026,033,521432
22 21 Truksa Václav1484ŠK Tachov22.07.19993,025,533,521459
23 19 Koukal Ondřej1546ŠK Duras BVK22.09.19992,025,534,011361
24 17 Soukup Václav1421ŠK Spartak Ústí n.L.03.04.20002,025,032,521331
H10
1 2 Nguyen Thai Dai Van1720Beskydská Šachová Škola O.S.12.12.20018,036,046,581744
2 1 Půlpán Matěj17562222 ŠK Polabiny30.01.20017,537,049,571664
3 6 Sýkora Marek1470TJ Desko Liberec12.02.20026,535,546,551612
4 3 Chlebek Jan1519Beskydská Šachová Škola O.S.06.02.20015,538,050,051485
5 16 Dolanský Lukáš1250TJ Spartak Kaplice06.03.20025,530,540,041426
6 17 Haase Pavel1250ŠK PORG Praha06.08.20025,037,049,051460
7 24 Miesbauer Jan1000ŠACHklub Písek26.01.20015,037,048,551468
8 8 Hurdzan Tomáš1414ŠK Sokol Klatovy06.01.20015,036,048,041459
9 5 Chwistek Karel1496Klub Šachistů Říčany 192529.09.20015,034,545,531417
10 13 Havelka Jonáš1293QCC České Budějovice, sportovní klub29.01.20015,031,541,541413
11 4 Židek Daniel1507Beskydská Šachová Škola O.S.28.02.20014,534,546,031340
12 11 Jurásek Vojtěch1314Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.25.05.20014,531,542,031309
13 9 Staněk Ondřej1343TJ Bohemians Praha14.01.20014,530,536,531289
14 10 Kozbert Tomáš1326TJ Bohemians Praha15.03.20014,530,040,031358
15 23 Žitný Michal1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.23.07.20014,029,537,531298
16 21 Steinbauer Filip1250ŠACHklub České Budějovice04.09.20014,029,535,531260
17 20 Ochmyt Jakub1250SK Slavia Orlová11.07.20014,027,534,531261
18 15 Suchánek Kryštof1256ŠK Zlín15.05.20014,027,533,531305
19 18 Jiříček Vojtěch1250Sokol Skalička08.06.20023,528,535,531256
20 12 Zahradník Aleš1307Šachy Povrly17.05.20013,525,030,521176
21 7 Filip Tomáš1421Beskydská Šachová Škola O.S.15.10.20013,028,535,521145
22 14 Pastrnek Michal1288Klub Šachistů Říčany 192504.09.20013,028,036,511180
23 22 Šrámek Vojtěch1250SK Slavia Orlová31.05.20012,526,031,501134
24 19 Kudělásek Dalibor1250Beskydská Šachová Škola O.S.02.02.20020,525,032,00847
D16
1 2 Maříková Jana1860ŠK Veselí n.L.01.04.19966,536,547,051863
2 6 Johnová Eliška1758TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší16.05.19966,535,543,561860
3 5 Sabolová Kristýna1767TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší06.03.19956,038,048,031812
4 9 Richterová Nataša1674ŠK Duras BVK15.06.19966,037,045,051813
5 8 Vlčková Kateřina16982222 ŠK Polabiny25.04.19965,536,046,051721
6 3 Lužíková Nicola1790T.J. Sokol Šumperk18.01.19965,038,048,031664
7 1 Šroubová Lenka1867TJ Košutka Plzeň o.s.24.08.19965,034,041,541667
8 4 Zavadilová Karolína1779ŠK Duras BVK29.06.19955,031,539,031668
9 13 Frgalová Hana13782222 ŠK Polabiny01.08.19955,029,537,031593
10 7 Budíková Kateřina1741Sokol Buštěhrad30.06.19954,031,539,031539
11 10 Dunglová Natálie1602SK Žamberk03.03.19964,029,036,521452
12 11 Blechová Lenka1422ŠK Staré Město25.04.19964,028,034,521552
13 12 Müllerová Kateřina1383Klub šachistů Říčany 192515.04.19963,529,536,521472
14 16 Žitná Aneta1250Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou20.04.19953,527,033,521435
15 14 Slabá Lenka1333SK Boršice07.02.19961,530,037,501227
16 15 Valterová Veronika1291ŠK Spartak Ústí n.L.01.07.19951,029,035,511177
D14
1 2 Hatašová Michaela1616CAISSA Úholičky14.02.19978,035,545,571889
2 1 Rojíková Lenka1788ŠK Lípa09.04.19976,535,544,551634
3 6 Novotná Barbora1525TJ Desko Liberec24.07.19986,035,043,541647
4 3 Fusková Martina1610ŠK Staré Město07.05.19985,531,540,041520
5 4 Stránská Kamila1545ŠK Teplice15.03.19975,036,047,531562
6 11 Šperková Kristýna1322Sportovní klub DDM Vyškov10.01.19985,032,041,031516
7 7 Zemková Klára1491Beskydská šachová škola o.s.30.04.19975,031,039,531521
8 8 Pistovčáková Aneta1466Slezan Opava17.08.19974,535,544,021465
9 5 Suchomelová Simona1539TJ Jiskra Havlíčkův Brod19.02.19984,531,039,541439
10 10 Benešová Martina1395SVČ Most15.10.19984,028,535,011353
11 12 Dumková Daniela1250Sokol Zastávka03.12.19974,027,533,531377
12 9 Bohanesová Vendula1554Beskydská šachová škola o.s.07.10.19983,528,537,031310
13 14 Soldánová Beáta1100ŠK Svitavy02.04.19971,031,538,511116
14 13 Šimčáková Julie1250Sokol Postoupky06.12.19980,531,038,00993
D12
1 3 Pýchová Nela1619TJ Spartak Vlašim06.02.19998,535,047,081859
2 1 Jánská Jitka1792ŠK Sokol Klatovy07.06.19998,036,048,571739
3 4 Kaňáková Natálka1613Beskydská šachová škola o.s.26.06.19997,035,548,061574
4 7 Brunová Blanka1386ŠK DDM Planá u Mar.Lázní15.01.20005,533,042,551466
5 9 Hofmanová Vilma12502222 ŠK Polabiny19.02.20005,035,046,041424
6 13 Beluská Tereza1100Beskydská šachová škola o.s.08.12.19995,026,535,551375
7 6 Kubošová Jana1456SK Slavia Orlová10.09.19994,538,049,031391
8 12 Řeřábková Eliška1250Klub šachistů Říčany 192519.12.20004,533,043,031354
9 14 Hartingerová Martina1100ŠK ZŠ Hrabišín07.05.19994,532,042,041370
10 10 Vlková Anežka1250TJ Spartak Vlašim06.10.20004,524,033,041238
11 2 Doležalová Lada1646ŠACHklub Tábor25.06.19994,037,048,041293
12 8 Kalinová Eliška1344ŠK Spartak Ústí n.L.14.05.20004,029,539,031274
13 5 Němcová Kamila1482SK OAZA Praha06.04.20004,028,535,031205
14 15 Pokorná Jana1100ŠK Rakovník09.02.19994,028,036,031203
15 18 Králová Josefina1000TJ Praha-Pankrác27.01.20003,026,032,031105
16 11 Zlámaná Anna1250Klub šachistů Říčany 192520.06.20002,530,036,021075
17 17 Zemenová Veronika1100Klub šachistů Říčany 192529.12.20001,528,534,51914
18 16 Vinklerová Eliška11002222 ŠK Polabiny24.06.19991,027,034,01868
D10
1 2 Kořenová Magdaléna1298TJ Bohemians Praha14.10.20017,038,548,061420
2 12 Vítová Anna1250Sokol Hradec Králové06.05.20017,034,545,071386
3 8 Kopcová Ludmila1250TJ Mittal Ostrava19.08.20016,537,548,541397
4 19 Masáková Petra1100Spartak Adamov28.05.20016,038,549,551364
5 9 Petrášková Zuzana1250Klub šachistů Říčany 192526.01.20016,037,046,541303
6 4 Drastichová Anežka1250Slavia Havířov05.12.20026,036,045,551351
7 15 Koucha Maryam Amina1100ŠK Sokol Klatovy11.08.20015,539,050,051361
8 1 Němcová Karin1634SK OAZA Praha24.05.20025,536,046,041263
9 20 Mrišová Eliška1100TJ Slavoj Litoměřice01.07.20015,528,536,041256
10 7 Kocourková Klára1250TJ Kavalier Sázava19.07.20025,036,545,551232
11 10 Přibylová Sofie1250ŠK PORG Praha01.04.20025,034,545,051252
12 22 Petrová Eva1100ŠK Sokol Klatovy26.02.20015,032,541,041247
13 27 Gřesová Zuzana1000Beskydská šachová škola o.s.09.03.20025,030,039,551210
14 13 Šmírová Veronika1250Beskydská šachová škola o.s.10.01.20015,025,534,051149
15 6 Kaňoková Martina1250Beskydská šachová škola o.s.10.05.20024,537,047,541209
16 11 Vilímová Julie1250Klub šachistů Říčany 192512.02.20024,536,046,541204
17 3 Ambrožová Lucie1250ŠK Svitavy29.06.20014,033,543,041113
18 24 Vavřínková Eliška1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.27.03.20014,032,542,041129
19 26 Dančáková Klára1000Sokol Hošťálková27.07.20014,028,538,031088
20 14 Hánělová Marie1100ŠK Medvědi Zvole06.03.20024,028,036,041090
21 5 Gemsová Tereza1250MSA Dolní Benešov01.07.20024,027,535,541057
22 17 Laurincová Kristýna1100Beskydská šachová škola o.s.19.06.20034,025,533,031038
23 25 Vašková Marie1100ŠO DDM Hlinsko06.12.20024,024,031,521105
24 23 Strnadová Tereza1100QCC České Budějovice, sportovní klub04.05.20014,022,030,031044
25 18 Marková Kristýna1100Beskydská šachová škola o.s.08.11.20033,030,539,52957
26 29 Tůmová Anna1000ŠACHklub Tábor18.09.20013,026,534,52932
27 16 Kořenová Karolína1100Klub šachistů Říčany 192523.03.20043,024,533,52894
28 28 Richterová Julie1000Sokol Zastávka15.07.20032,527,034,51855
29 21 Málková Adriana1100ŠK Líně12.12.20042,523,530,51880
Junioři
Poř.KatSt.č. TitJménoRtgKlubNar. BodyS-BRes. Rp 
1H203IMKrejčí Jan2451Tatran Litovel27.09.19928,543,000,02434 
2H202FMKuchynka Lukáš2287Tatran Litovel21.02.19927,035,750,02340 
3H206FMPonížil Cyril2398ŠK Zlín13.05.19916,534,000,02293 
4H189 Vlasák Lukáš2246ŠK Sokol Klatovy08.12.19936,532,500,02307 
5H1811 Straka Vojtěch2101SK OAZA Praha04.11.19936,031,250,02291 
6H184 Bureš Jaroslav2373Agentura 64 Grygov31.01.19936,028,750,02266 
7H1812 Jančařík Joel2215Sokol Praha-Kobylisy14.02.19935,527,750,02244 
8H207 Svoboda Václav2277SK OAZA Praha18.02.19925,026,500,02203 
9H1810 Kracík Tomáš2101Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou28.01.19934,521,500,02190 
10H201 Pilch Roman2142TŽ Třinec04.02.19924,020,250,02149 
11H185 Nguyen Dinh Phong2204ŠK Teplice25.10.19933,518,250,02112 
12H188 Seidl Štěpán2108Sokol Bedřichov19.01.19953,016,000,02079